“Uživatelé rychle dosahují
vysoké úrovně produktivity.”


Podívejte se na výhody AudaxCeph

Objevte výhody programu AudaxCeph

Nejlepší podpora . Rychlý a jednoduchý start . Organizace ortodontických dat . Moderní a intuitivní pro rutinní a pokročilé užívání . Flexibilita . Plovoucí licence a Viewer zdarma . Důležitý nástroj pro výzkumné pracovníky . O budoucím vývoji máme jasnoNejlepší podpora

Proč pro Vás chceme tu nejlepší podporu? Protože my pečujeme a staráme se. Protože Vy jste pro nás důležití a my si ceníme Vašeho času. Online na této stránce, prostřednictvím e-mailu, nebo pomocí telefonu Vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Pokud dovolíte pomůžeme Vám díky vzdálené podpory, provedeme instalaci, ukážeme Vám tipy a triky, nebo Vám jen poradíme s prací v našem programu.

Rychlý a jednoduchý start

Software je jen nástroj a Vy jste umělec. Vytvořili jsme program AudaxCeph jednoduchý a velice intuitivní při používání i nastavení. Vzdělávací křivka nikdy nebyla tak krátká a ani během měsíce, kdy se z Vás stane expert Vás nepřestane překvapovat znovu a znovu množství detailů, které Vás udělají více a více produktivnějšími.

Organizace ortodontických dat

Pacient může být zadán do programu automaticky nebo prostřednictvím propojení s ordinačním programem, v případě, že jsou data obsažena v ordinačním programu. Každý pacient má svůj léčebný plán, kde jsou dokumenty uloženy do časových úseků zobrazených jako miniatury. Pro jednoduchou organizaci dat je použit systém DRAG and DROP. Můžete ukládat všechny typy dokumentů a vkládat externí dokumenty do pacientské složky.

Moderní a intuitivní pro rutinní a pokročilé užívání

AudaxCeph je navržen tak, že jej můžete používat jednoduše už jako začátečník nebo pokročilý uživatel. Počáteční uživatelské rozhraní obsahuje kontextové spojky, které se přizpůsobují v závislosti na požadavcích uživatele a aplikuje intuitivní způsob využívání dat. Speciálně jsme se zaměřili na pohodlnou práci v případě využívání monitorů s nižším rozlišením.

Flexibilita

Dovolíte, aby Vás software limitoval, protože postrádá flexibilitu? Ne! A to je důvod proč jsme vytvořili AudaxCeph a udělali z něj co nejflexibilnější ortodontický program. Jsou zde neomezené možnosti při vytváření a přizpůsobování pracovního prostředí, typů analýz, simulaci léčby, hodnocení a vytváření reportů. Pro začátek máte k dispozici základní nastavení nabízející standardizovaný vzhled dokumentů a výstupů. Buďte kreativní, hrajte si s programem AudaxCeph a získejte z něj co nejvíce!

Plovoucí licence a Viewer zdarma

Souběžně plovoucí licence jsou klíčem k flexibilnímu sdílení licencí ve Vašem pracovním prostředí (ordinaci). Jsou – li například tři ortodontisté na klinice a pouze jeden si zakoupil plovoucí licenci, všichni mohou pracovat se softwarem: jeden z lékařů může vytvářet dokumenty a ostatní si je mohou prohlížet. To platí i pro připojení VPN (Virtual Private Netvork), což znamená že můžete například pracovat z domu a zároveň být připojen ke své klinice (ordinaci).

Důležitý nástroj pro výzkumné pracovníky

Pracujete jako vědec nebo se jen připravujete na svou budoucí specializaci? AudaxCeph Vám umožňuje vytvářet Analýzy jaké si jen dovedete představit. Vytváříte je pomocí objektů, které umisťujete na obrazovku. Skládáte je pomocí nástrojů jako jsou vzdálenost, úhly a jiné různorodé funkce Tyto elementy jsou inteligentní kognitivní funkce, to znamená, že jsou vzájemně propojeny a jsou závislé na poloze ostatních prvků. Existuje mezi nimi vztah rodič – dítě: např. bod na průniku dvou přímek. Ty mohou být rovnoběžné, kolmé, konvergentní, mohou splývat atd.

Můžete přidávat následující vlastnosti objektů: jméno, barvu/rozložení na obrazovce nebo výtisku, štítek, poznámku, miniaturu, VTO chování...

Sada prvků je poměrně rozsáhlá: body, roviny / čáry, oblouky, křivky, měření vzdáleností, měření úhlů, vypočítané měření (např. ANB = SNA - SNB), závislé parametry...

Rozvržení geometrie je možné předdefinovat a Vy je můžete vybírat z předem nastavených objektů: např. Sella Turcica, Nasion, A, B; nebo roviny: např. ML, NA, NB; nebo měření: např. angle ANB, Wits, Björk, facial convexity, atd.

Speciálně navržené prvky jako informační pole jsou určený pro zobrazení na obrazovce měření nebo zobrazení měření ve vytištěných materiálech. Můžete také přidat výstupní graf analýzy. Oba způsoby zobrazení měření umožňují v reálném čase změnu hodnot, kde měření mění barvy v souladu se stupněm odchylky.

AudaxCeph je jednoduše nástroj který jste vždy chtěli!

O budoucím vývoji máme jasno

Inovace hraje hlavní roli ve vývoji programu AudaxCeph. Investice do výzkumu a vývoje je důležitá při investování do nových koncepcí a řešení a poskytuje takové řešení, aby vyhovovalo Vašim potřebám dnes i zítra. Náš tým technických odborníků je zapojen do dlouhodobých výzkumů a programů, aby náš program vyhovoval potřebám zákazníků i v budoucnosti.

Pracujeme společně s technickými a lékařskými zařízeními, abychom přinesli ty nejlepší inovace až k Vaším stolům. Technická odbornost, požadavky zákazníků a technologický vývoj je klíčový pro AudaxCeph a tvoří hlavní součást naší vize pro vytvoření toho nejlepšího softwaru pro každou ortodontickou kliniku či ordinaci.

Mohlo by Vás také zajímat

DWIO

Intraorální 3D skener

NewTom

CBCT (3D RTG)

Navihelp

Zobrazovací a skenovací centra