“Funkce AudaxCeph jsou na vysoké úrovni”

Nejlepší volba pro ortodontisty kteří hledají jednoduchost, rychlost a využitelnost....

 


Ortodontický software, který uspokojí vaše potřeby.

Objevte hlavní funkce programu AudaxCeph
Organizace dokumentů

Pacient může být zadán do programu automaticky nebo prostřednictvím propojení s ordinačním programem. Každý pacient má svůj léčebný plán, kde jsou dokumenty uloženy do časových úseků zobrazených jako miniatury. Pro jednoduchou organizaci je použito systému DRAG and DROP. Můžete ukládat všechny typy dokumentů a vkládat externí dokumenty do pacientské složky.

Visual Treatment Objective (VTO)

Funkce VTO Vám pomůže vytvořit vizualizaci léčebného plánu (výsledek jako reálný obraz pacientovy tváře získané z fotografie před ortodontickou léčbou). Simulací ortodontocké nebo chirurgické léčby za použití jakékoli analýzy, může být vytvořen velice detailní léčebný plán. Vynikající výsledky predikce jsou získány za pomocí aplikace velice složitých algoritmů pro výpočet změn pevných a tuhých tkání pacienta.

Kefalometrické analýzy

Nástroje pro pohyb skupiny prvků / značek, automatická kalibrace, atd. výrazně sníží čas strávený vytvářením analýz. Tvorba analýz představuje kongnitivní geometrii a měření prvků, které umožňují uživateli snadno vytvořit jakýkoli typ analýzy, který si lze představit, přidejte standardní hodnoty, Vaše znalosti a vytvářejte velice poutavé výstupní reporty pro Vaši a pacientovu jistotu.

Ortodontické fotografie

Importované fotografie lze ořezávat, vyrovnávat a zobrazit jako klasické fotografické formáty. Fotografie lze uspořádat do předdefinovaných rozložení nebo si rozložení upravit podle Vašich představ. Rozložení fotografií lze snadno přepínat a později využít pro prezentace, reporty, citace a např. pro porovnání stavu před léčbou, během léčby a po léčbě.

Superpozice

Jakýmkoli způsobem virtuálně sestavte libovolný počet analýz a fotografií pro zhodnocení pokroku léčby. Vytvořte měření mezi jednotlivými snímky a získejte přehledné a jasné překrytí snímků s pokroky léčby.

Mohlo by Vás také zajímat

DWIO

Intraorální 3D skener

NewTom

CBCT (3D RTG)

Navihelp

Zobrazovací a skenovací centra