“Průvodce AudaxCeph”

Revoluční ortodontický program. Buďte o krok napřed s programem AudaxCeph.Podívejte se na prezentační video!!!

Prozkoumejte ukázky z programu AudaxCeph


Audax splňuje ISO 9001
Audax s potěšením oznamuje, že jsme nyní certifikováni jako ISO 9001 : 2008 vyhovující, nejpoužívanější a mezinárodně uznávaný postup pro zavedení jakosti řízení "řízení kvality na poli medicínské informatiky". Tato ISO 9001: 2008 certifikace potvrzuje, že Audax má politiku, procesy a postupy, které neustále vyhovují požadavkům "Managementu jakosti a zákazníkům".

Analýzy
Používáním AudaxCeph výrazně snižujete čas potřebný pro vytvoření kefalometrické analýzy. Opětovné používání šablon a typů analýz urychluje rutinní umisťování prvků, vytváří automatické reporty a další výstupy. Nástroje pro pohyb skupiny prvků, automatická kalibrace, atd. výrazně sníží čas potřebný k vytváření analýz. Časem budete dělat analýzy až desetkrát rychleji než na začátku.

Superpozice
Můžete překrývat libovolný počet analýz a pacientských fotografií hlavy. Existuje mnoho druhý překrývaní obrazu založených na: bod – bod, bod – rovina, bod – rotace. Dokonce i strukturální vrstvení lze snadno provést. Při překrývaní jednotlivých analýz lze nastavit barvu, zobrazení prvků a také průhlednost jednotlivých obrazů.

Tvorba analýz
Tvorba analýz představuje kognitivní geometrii a měření prvků, které umožňují uživateli snadno vytvořit jakýkoli typ analýzy, který si lze představit, přidejte standardní hodnoty, Vaše znalosti a vytvářejte velice poutavé výstupní reporty pro Vaši a pacientovu jistotu.
Prozkoumejte videa z programu AudaxCeph


Tvorba analýz od nuly
Tvorba analýz z předem definovaných elementů
Filtrace obrazu
Geometrie


Chcete si vyzkoušet program AudaxCeph ?


AudaxCeph Demo

AudaxCeph demo verze je plně funkční verze programu včetně možnosti pro správu pacientů a jejich ortodontických dokumentů, vytváření analýz, použití přednastavených analýz, superpozice, použití ortodontických fotografií, tvorby reportů, výstupních zpráv a tvorby predikcí ortodontických a chirurgických výsledků léčby. Demo verze má však omezenou dobu fungování.


Ano, chci demo verzi

Mohlo by Vás také zajímat

DWIO

Intraorální 3D skener

NewTom

CBCT (3D RTG)

Navihelp

Zobrazovací a skenovací centra